zy_20120113-3335mwAgnieszka już dawno… czy Narcyz się nazywam – któż nie zna tych hitów sprzed lat? Zespół Łzy z nową wokalistką zagrał w piątek, 13 stycznia, w Stereo Krogs. Było i sentymentalnie, i nowocześnie.

Zespół istnieje już piętnaście lat i jest obecnie jedną z najpopularniejszych formacji pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się sześć albumów Łez, z których trzy: „W związku z samotnością”, „Nie czekaj na jutro” i „The Best Of 1996-2006” osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden – „Jesteś jaki jesteś” pokrył się „złotem”.  Na początku maja miała miejsce premiera nowej płyty „Bez słów”.

Od stycznia 2011 roku z zespołem występuje nowa wokalistka, Sara Chmiel, która do tej pory śpiewała w rzeszowskim tercecie Mocha. Zastąpiła Anię Wyszkoni, która już wcześniej rozpoczęła karierę solową.

Podczas piątkowego koncertu w Stereo kapela zagrała zarówno stare przeboje m. in. Narcyz sie nazywam, Oczy szeroko zamknięte, jak również i najnowsze kawałki – Bo każdej nocy, Zatańcz ze mną proszę czy Twoje serce skraść chcę.

/fot. Gosia Wojna, www.gosiawojna.pl

Zobacz także:

Ania Wyszkoni w Porcie Łódź (foto)

Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr041111-6992
My Riot i Alone w Wytwórni (foto)
IMG_9412
F.E.T.A. 2011 w Luce (foto)
fall1
DOMOFFON się nie odbędzie
2 komentarze
 • 17 stycznia 2012 at 09:39

  Kryzys dopadł stereo i na świetle oszczędzają..?
  Zuo !!!
  Trzeba było im błysnąć za karę. Mimo wszystko kadry spoko.
  Ostatni jakby muchę połknęła 😡

 • Tomasz
  16 stycznia 2012 at 09:34

  Smutne jest to, że Plaster wybiera koncerty może i znanych zespołów, ale nie przyciągających tłumów. Szkoda. W Luce w tym samym czasie było ponad 250 osób i niesamowita atmosfera na urodzinach Alegoryi. Cóż, widocznie dla niektórych ważniejsza jest promocja komercyjnej muzyki…

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*