misszz24 lipca o godzinie 18 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbyła się gala półfinałowa konkursu Miss Polonia 2010.  

 
32 kandydatki z całej Polski, a wśród nich reprezentantki naszego regionu: Zuzanna Brzezińska, Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010 oraz Adrianna Wojciechowska, I wice Miss Polonia Województwa Łódzkiego podczas gali zaprezentowały się m.in w sukniach wieczorowych, koktajlowych, bieliźnie, strojach dziennych i kostiumach kąpielowych. Choreografię koncertu przygotowała pani Bernadetta Szotko z Akademii Tańca Szał, a imprezę poprowadzili Ewa Wojciechowska, dziennikarka TVN oraz Bartosz Sawicki z TVP.

Decyzją jury w którym zasiedli m.in. obecna Miss Polonia, Maria Nowakowska oraz Prezes Biura Miss Polonia,  Elżbieta Wierzbicka do finału z naszego województwa awansowała Zuzanna Brzezińska. Wielka gała finałowa odbędzie się w listopadzie w Teatrze Wielkim w Łodzi. Najpiękniejszą Polkę wybiorą telewidzowie TVP.

 
Zuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010IgZuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010IgZuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010IgZuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010IgZuzanna Brzezińska w wielkim finale Miss Polonia 2010Ig

zdjęcia: Agencja Impresaryjna IGO-ART

Zobacz także:

Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010 – foto i wideo

Miss Polonia Województwa Łódzkiego – kandydatki

Miss Polonia Studentek Łodzi 2010 (foto+wideo)

Miss Polonia Nastolatek 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
miss
Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2017
1_17_of_30
Przygotowania do finału Miss Polonia Studentek Łodzi 2016 (foto)
plakat-nastolatkiB3
Już wkrótce finały Miss Polonia Studentek Łodzi i Miss Polonia Nastolatek

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*