Zuza Gadowska przy Pogonowskiego

Zuza_Gadowska_2_Zuza Gadowska zagra w łódzkim mieszkaniu. Jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Od 8 roku życia związana jest z muzyką. Gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie. Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów muzycznych. Zuza jest autorką tekstów i muzyki. Aktualnie nagrywa swoją debiutancką płytę.

Grana przez Zuzę muzyka to wypadkowa folku i popu. Podczas koncertów prezentuje autorski materiał przepleciony coverami. W Łodzi zagra w czwartek, 7 września, o godz. 20:30, z gitarzystą Kamilem Szewczykiem. Akcja odbędzie się w ramach inicjatywy House Gigs Pogonka.

To cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45 (Stare Polesie). Akcja rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Od tamtego czasu raz w miesiącu organizowany jest koncert. W malutkim mieszkaniu grali m. in. Henry David’s Gun (Polska), Sasha Boole (Ukraina), Hańba (Polska), Budyń (Polska), Tom James (Wielka Brytania), Peter J. Birch (Polska), Oly (Polska), Graftmann (Polska), Marcelina (Polska), Sonia Pisze Piosenki (Polska), Romek Puchowski (Polska), Peter & Jacob (Polska), Wasp Summer (Australia), Jakub Kusior (Polska) Justin Cousack (Australia), Young Stadium Club (Polska), ET Tumason (Islandia) i wielu innych artystów.

Kilka zasad akcji House Gig „Pogonka”:

1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią go artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się punktualnie o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. Na miejscu – ul. Pogonowskiego 45 – na domofonie proszę wcisnąć numer 2 (konsultant wyjaśni co dalej).
9. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *