Letnia Scena Monopolis – ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia

zusZapraszamy na czwarty spektakl w ramach Letniej Sceny Monopolis. Warszawski Teatr Kamienica wystawi „ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia” 12 września o godz. 20:00, niezmiennie w Parku Źródliska. Będzie to ostatnie przedstawienie, zamykające cykl wakacyjnych spektakli Monopolis w plenerze.

Podobno nieszczęścia chodzą parami – z tym stwierdzeniem nie może zgodzić się główny bohater sztuki „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”. Po tym, jak stracił pracę, na jego konto zaczęły spływać różne formy wsparcia: zapomogi dla samotnych matek, renty dla sierot, dodatki do czynszu, odszkodowania dla inwalidów, renty dla wdów, zasiłki macierzyńskie i kolejne coraz nowsze, coraz bardziej wymyślne. Pieniądze mnożą się jak szalone!

Okazuje się, że błyskotliwość głównego bohatera, spolegliwość i oddanie jego przyjaciół oraz stworzenie kilku fikcyjnych postaci pozwolą uruchomić urzędniczą machinę przyznawania zasiłków. Usilne próby wykręcenia się ze skomplikowanej sytuacji powodują lawinę zabawnych zdarzeń, od których, zdawałoby się, nie ma odwrotu. I pomyśleć, że to wszystko
z miłości do żony!

„ZUS czyli zalotny uśmiech słonia” to komedia z elementami czarnego humoru i wątkiem miłosnym w tle. Obok reżysera Emiliana Kamińskiego na scenie wystąpi wielu wspaniałych aktorów: Sambor Czarnota, Ewa Lorska, Krystyna Tkacz, Dorota Kamińska, Paweł Burczyk, Paweł Tucholski, Władysław Grzywna, Tomasz Gęsikowski oraz Laura Raab.

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać w recepcji biurowca Forum 76, przy skrzyżowaniu Marszałków (Al. Piłsudskiego 76) do wyczerpania nakładu. Liczba wejściówek jest ograniczona. Jedna osoba jest upoważniona do odebrania maksymalnie 2 zaproszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *