Już w czerwcu na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 uruchomione zostanie Muzeum Klubu Sportowego Widzew Łódź. Każdy z fanów czerwono-biało-czerwonych może znaleźć w nim swoje wirtualne miejsce.

W maju 2021 roku uruchomiona została specjalna akcja „Cegiełka na Muzeum Widzewa 2021”, w ramach której kibice mogą wesprzeć Muzeum Widzewa darowiznami, zyskując jednocześnie szereg korzyści, takich jak zdobycie unikatowych klubowych pamiątek. Najważniejszym punktem programu jest jednak plan stworzenia elektronicznej grafiki w kształcie flagi z napisem Widzew Łódź, która powstanie ze zdjęć kibiców zamawiających muzealne cegiełki.

Aby móc dodać swoje zdjęcie do widzewskiej flagi wystarczy przekazać na Muzeum Widzewa darowiznę w wysokości 19,10 zł, za pośrednictwem strony: https://muzeum.widzew.com/wesprzyj-muzeum. Dodanie zdjęcia możliwe będzie po potwierdzeniu zamówienia i dokonaniu wpłaty.

Dowolną fotografię spełniającą warunki techniczne (format JPG lub PNG, maksymalny rozmiar zdjęcia: 2MB) możesz wgrać na muzealny serwer za pomocą strony: https://muzeum.widzew.com/twoje-wsparcie. W tabeli z Twoimi cegiełkowymi zamówieniami znajdziesz opcję: UZUPEŁNIJ WPIS I ZDJĘCIE. Jej wybranie otworzy specjalną sekcję, w której możesz dodać nie tylko zdjęcie, ale też własny wpis, który trafi do Wirtualnej Księgi Darczyńców Muzeum Widzewa.

Pamiętaj, możesz ufundować dowolną liczbę cegiełek muzealnych, w tym również tych podstawowych, a w ramach każdej z nich dorzucić do puli kolejną fotografię.

Na przekazanie darowizny w kwocie 19,10 zł zdecydowało się już 200 osób. Ich zdjęcia znajdą się na wspomnianej fladze-grafice, która wyświetlana będzie na jednym z monitorów w Muzeum Widzewa już od pierwszego dnia jego funkcjonowania. Każdy kibic będzie mógł odnaleźć na niej swoją fotkę.

Już dziś dołącz do grona Darczyńców Muzeum Widzewa i zajmij swoje wyjątkowe miejsce w nowopowstałym instytucie widzewskie pamięci. Do zobaczenia przy #P138!

Więcej o Muzeum Widzewa dowiesz się z oficjalnych profili placówki na Facebooku (POLUB) i Twitterze (OBSERWUJ).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Piłkarze Widzew wrócili do treningów drużynowych (foto)
IMG_0023
Montaż pierwszych krzesełek na Widzewie (foto)
P603011
Widzew Łódź – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:1 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*