zostanzemnaZostań ze mną – to pełna emocji opowieść o relacji łączącej dwóch mężczyzn. Początkowo jest to układ polegający na zaspokajaniu swoich potrzeb fizycznych – seksualnych. Z czasem przeradza się w związek trwający blisko dziesięć lat.

Nie jest to miłość prosta, bo dwaj główni bohaterowie tego obrazu są pochłonięci przez używki w postaci alkoholu i narkotyków.

Erik – to twórca filmów dokumentalnych, artysta. Paul jest prawnikiem. Mężczyźni poznają się podczas rozmowy telefonicznej (sekstelefon), zaraz po niej spotykają się. Lądują razem w łóżku… wkrótce zaczyna iskrzyć między nimi. Na początku chłopcy przepełnieni są miłością.

Erik akceptuje wszystko, łącznie z nałogiem Paul’a. Do czasu gdy ten znika. Erik próbuje określić własne granice i walczyć o swą godność. Często przegrywa lądując w łóżku z przypadkowymi facetami.

Zostań ze mną jest doskonałym dowodem na to jak trudna jest miłość między osobami tej samej płci. Mimo wielu pokus, przeszkód mężczyźni wracają do siebie w najtrudniejszych chwilach życia i mogą liczyć na wzajemne wsparcie. Tak jest chociażby gdy Paul nie radzi sobie z nałogiem kokainowym. Ich trudny, ale zarazem pełen emocji związek pozwolił widzowi utożsamiać się z postaciami głównych bohaterów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
idymarcowe
Idy marcowe – recenzja
golab
Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu – recenzja
zabojcybazantow
Zabójcy bażantów – recenzja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*