Znicz Pruszków – Widzew Łódź 1:0

widzew_d_-_gkp_gorzw_wlkp_20_20100424_2062361094Piłkarze Widzewa odzwyczaili swoich kibiców od porażek. Niestety łódzki zespół przegrał ze spadkowiczem z 1 ligi Zniczem Pruszków jeden do zera.

 
Od lat wadą Widzewa jest to, że jego zawodnicy mobilizują się grając z silnymi rywalami lekceważąc słabsze zespoły. Ta prawda sprawdziła się podczas wtorkowego spotkania ze Zniczem w Pruszkowie.

Od początku spotkania atakowali goście. Dobre szanse na zdobycie bramek zmarnowali Sernas i Robak. Zemściło się to w 20 minucie, kiedy Rackiewicz doprowadził do niespodziewanego prowadzenia gospodarzy. Łodzianie dość szybko chcieli wyrównać jednak grali bardzo nieskutecznie. Raz za razem uderzali niecelnie na bramkę Bienieka i do szatni schodzili przegrywając.

Po przerwie w drużynie Widzewa zobaczyliśmy Oziębałę i Kuklisa. Obraz meczu nie uległ zmianie, Widzew atakował, Znicz się bronił. Kuklis, Sernas, Robak, Oziębała – każdy z nich miał co najmniej jedną szansę na zdobycie bramki. Ostatecznie lider 1 ligi przegrał ze Zniczem jeden do zera.

Znicz Pruszków – Widzew Łódź 1:0 (1:0)

Gole: 20. Rackiewicz

Znicz: Bieniek, Radler, Klepczarek, Kowalski, Zaborowski, Osoliński, Kawa (64. Rybaczuk), Falkowski (46. Kasperkiewicz), Rackiewicz, Januszewski, Chałas, (57. Piesio)

Widzew: Mielcarz – Ben Radhia, Ukah, Bieniuk, Dudu Paraiba, Broź, Lisowski, (70. Budka), Ostrowski, (46. Oziębała), Grzelczak (46. Kuklis), Sernas, Robak

Żółte kartki: Bieniek (Znicz) – Robak (Widzew)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *