Plakat_do_publikacjiAgencja Igo – Art zaprasza do udziału w szlachetnej inicjatywie. 25 lutego 2014r. (wtorek) o godzinie 19:00 w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny „Znani łodzianie – rodzinnie”.

Projekt ma na celu zebranie funduszy na pomoc w działalności Kliniki Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Zebrane z organizacji koncertu pieniądze zostaną przeznaczone na kupno niezbędnego sprzętu w diagnostyce i ratowaniu nienarodzonych jeszcze dzieci. Dzięki wykonywanym przez Klinikę badaniom, w przypadku wykrycia u płodu wady czy patologii, dajemy szansę nienarodzonym dzieciom, ponieważ wiele z nieprawidłowości można wyleczyć jeszcze przed narodzinami malucha.

W programie wydarzenia zaplanowane są pokazy mody z udziałem znanych Łodzian i ich rodzin – celebrytów, polityków, przedsiębiorców, przedstawicieli mediów. W drugiej części koncertu wystąpią dla nas artyści, tancerze i orkiestra Teatru Buffo pod dyrekcją Janusza Stokłosy w spektaklu HITY BUFFO. Gwiazdą teatru jest Natasza Urbańska, a koncert poprowadzi Janusz Józefowicz.

Bilety w cenie 180zł (parter) i 150zł (balkon) do nabycia w kasach Teatru Muzycznego w Łodzi oraz w Agencji Igo-Art.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
FOTKA1
Dżem akustycznie w New Yorku
Wojtek Justyna Treeoh! w 6. dzielnicy
poster_tour
Y i Skinny Girls w Owocach i Warzywach

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*