algaemy_blondbieber-3-KopiowanieLaureatem tegorocznej edycji konkursu make me! i zdobywcą głównej nagrody w wysokości 20.000 zł, ufundowanej przez Mecenasa Głównego, firmę Ceramika Paradyż zostali Essi Johanna Glomb i Rasa Weber ze studia Blond & Bieber za projekt Algaemy. Jury  przyznało nagrodę za dojrzałą i kompleksową propozycję produktu i procesu jego wytwarzania. Projekt wyróżnia się spośród pozostałych prezentowanych na wystawie nie tylko przemyślaną ekspozycją produktu, ale przede wszystkim świeżym podejściem do procesu projektowego, gdzie ważny jest nie tylko finalny produkt, ale przede wszystkim sposób i materiały potrzebne do jego realizacji.

Nagrodą Interprint, którą wręczył Prezes Interprint Polska Frank Tyrala został uhonorowany projekt Marzeny Krupy – Stick. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na warsztaty Furniture Days do głównej siedziby firmy Interprint (Arnsberg, Niemcy). Interprint Furniture Days to ekscytujący dialog pomiędzy renomowanymi przedstawicielami branży wnętrzarskiej. Podczas tego spotkania kreatywny zespół projektowy prezentuje najmodniejsze dekory i najgorętsze designerskie trendy na nadchodzące sezony. Celem organizatora jest zaprezentowanie partnerom z branży meblarskiej procesu powstawania trendów, w tym ich interpretacji oraz przekształcania w gotowe do wprowadzenia na rynek produkty.

Swoje wyróżnienia przyznały także magazyny poświęcone ogólnie pojętemu designowi. Zarówno F5, jak i Design Alive uhonorowały projekt Liliany Krzyckiej i Rafała Pieszki – Dziupla. Czasopisma Dom & Wnętrze oraz M jak Mieszkanie swoje wyróżnienia przyznały projektowi Patyczaki autorstwa Jana Godlewskiego. Nagrodą jest publikacja w nagradzających magazynach oraz na ich stronach internetowych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
modawssip
Pokaz mody kolekcji dyplomowych absolwentów WSSiP (foto+wideo)
IMG_1896
Folkfashion w Akademii Sztuk Pięknych (foto)
ff13
13. FashionPhilosophy Fashion Week Poland

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*