Zmiany w repertuarach łódzkich teatrów

tragedia_narodowaZe względu na żałobę narodową łódzkie teatry zapowiedziały zmiany w repertuarach.

 
Teatr im. Jaracza odwołał wszelkie spektakle do 16 kwietnia włącznie. Podobnie postąpiono w Teatrze Powszechnym. Teatr Logos nie zaprezentuje przedstawień zaplanowanych 13 i 14 kwietnia. Teatr Mały odwołał wszystkie pokazy komedii Kukła (16-18 kwietnia), które odbędą się 1-3 maja. W ich miejsce będzie można obejrzeć Emigrantów (17 kwietnia) oraz Zbrodnię i karę (18 kwietnia). Teatr Muzyczny odwołał koncert jazzowy Anny Dzionek zaplanowany na 30 kwietnia. oraz spektakle Noc w Wenecji (17 kwietnia) oraz  Twoim jest serce me (18 kwietnia). W zamian widzowie zobaczą Zemstę nietoperza w klubie Wytwórnia (30 kwietnia). 
 
Z powodu ogłoszenia żałoby narodowej premiera opery Piotra Czajkowskiego „Dama pikowa” w Teatrze Wielkim została przełożona z 16 na 20 kwietnia.  Odwołano Festiwal Szkół Teatralnych, który miał odbyć się 13-17 kwietnia w m. in.  Teatrze Studyjnym i Nowym.

Nie odbędą się także predstawienia dla najmłodszych. Baśniowa Kawiarenka odwołała spektakl Czerwony Kapturek, który miał być grany 16 kwietnia. Teatr Arlekin i Pinokio odwołały wszystkie spektakle grane do 16 kwietnia włącznie. Teatr Piccolo odwołał pokazy aż do 17 kwietnia.

 
Zobacz także:

 

Jeden komentarz do “Zmiany w repertuarach łódzkich teatrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *