Zludzeni performance – podsumowanie projektu

zludzeni_ssssW sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Teatrze Szwalnia rozpocznie się podsumowanie projektu Zludzeni.

Otwarte STUDIUM Improwizacji zaprasza na performance taneczny i muzyczny oraz spotkanie z widownią podsumowujący efekt pracy i realizacji projektu artystycznego ZLUDZENI. Goście obejrzą spektakl performatywnego teatru tańca przygotowany podczas projektu, porozmawiają z artystami i realizatorami o celowości i rezultacie pracy, obejrzą wystawę fotografii teatru tańca 'Akademia Tańca w Obiektywie – Rotterdam’.

Performance ZLUDZENI to efekt pracy grupy tancerzy ze szkół artystycznych w Łodzi o specjalności tancerz (Marta Kaczmarzyk, Martyna Kantor, Arleta Sochacka, Mateusz Pietrzak) oraz Dorota Nowicka (absolwentka ASP Łódź), kierowanych choreograficznie przez Konrada Szymańskiego (absolwent Akademii Tańca w Rotterdamie). Oprawę muzyczną przygotowuje Suavas Lewy. Wspólnie podjęli się próbie stworzenia spektaklu o momencie i uczuciu złudzenia. Czy uda im się stworzyć pole zniekształcania rzeczywistości? Czy dotkną momentum złudzenia?

MP_MANHATTAN_foto_M._Dziworski_01

W projekcie bierze udział również Kasia Pałcik (studentka ASP Łódź), która współpracuje przy tworzeniu kostiumów. Część scenografii stanowić będzie praca malarstwa Piotra Króla, która powstała podczas performance Meeting Point w Galerii Manhattan (2011).

Po spektaklu odbędzie się spotkanie z realizatorami projektu.

Bilety na spektakl do kupienia w kasie Teatru Szwalnia w cenie 10zł. Szczegóły dotyczące projektu artystycznego ZLUDZENI na www.meetingpointlodz.blogspot.com.

/fot. mat.pras.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *