Zlot Fanów Depeche Mode (zakończony)

dmparty2W sobotę, 9 września o godz. 20 w New Yorku rozpocznie się Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w dniu imprezy.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Depeche Mode”, w treści podacie swoje imię i nazwisko, a także uzasadnienie, dlaczego powinniści otrzymać bilety. Zabawę zakończymy 7 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszego uzasadnienia.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od
zyber…

Będzie mogli wyszaleć się w rytm DM, Electro czy lat osiemdziesiątych na dwóch salach! Klub „New York” oferuje profesjonale parkiety taneczne, wyśmienite nagłośnienie i oświetlenie, dwa zacnie zaopatrzone bary (również w ciepłe posiłki), szatnię, sale do odpoczynku, profesjonalną ochronę, sklepik fanów, promocje barowe oraz atrakcje dla przybyłych fanów! Wystrojem sal zajmie się profesjonalista „Ryhu” (fc Route66 & Fc Faith Team) oraz „Procent” (Fc Faith)

Zagrją dla Was:

Dj ADHD (Gdańsk) sala DM oraz Electro/80
DJ ABSYNTH (Opole) sala DM oraz Electro/80
Dj LADY PAINKILLER (Poznań) sala Electro/80
Dj WILLIAMS (Łódź) sala Electro/80
Dj NOWOTNY vel Rafaelo (Łódź) sala Electro/80
Dj XMODE101(Łódź) sala DM oraz Electro/80
Dj ZIELU (Łódź) sala DM
Dj SEREK (Łódź) sala DM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *