zimny_wieczorKlub Muzyczny Dekompresja zaprasza 12 stycznia od godz. 19 na pierwszy w tym sezonie koncert. Będzie to siódma edycja Zimnego Wieczoru podczas, którego na scenie przy Limanowskiego 200 pojawią się Hatestory z Warszawy, Chaplin&Chapman z Puław i Wieże Fabryk przedstawiciel łódzkiej sceny. Po koncertach after party poprowadzi dj Karaluch.

Na imprezę zapraszamy wszystkich miłośników cold wave i post punka a także wszystkich spragnionych nowych brzmień. Bilety w cenie 20 zł dostępne w Klubie Dekompresja.

Hatestory – Zespół powstał w 2004 roku. Po rozpadzie zimnofalowej Evy, Klaus, Slavik i Niuniek, nagrali instrumentalne demo z siedmioma utworami. Jeden z utworów (Budujesz faszyzm przez nietolerancję), z wokalnym wsparciem Nancy (ex Junkie Train), pojawił się na Trybutowej składance „Nie ma zagrożenia jest Dezerter”. Zespół działał wtedy pod nazwą „Wrony na śniegu”. W tzw. międzyczasie muzycy zaangażowali się w projekt Miguel and the Living dead. Po zawieszeniu działalności powyższego, zespół odświeżył stare utwory i wydał długo oczekiwaną debiutancką płytę.

Chaplin&Chapman – Zespół powstał na przełomie 2009/2010 w Puławach inspirowany przez Jennego z DHM. Oprócz niego zespół tworzą Mykoła (bas), Ściera (bębny) i Sanchez (wokal, teksty).Mocna muzyka post-punkowa z uwielbieniem dla transu.

Wieże Fabryk – Zimno falowa ekipa z Łodzi. Od ponad 10 lat na scenie. Po wydaniu płyty Dym, winylowego splita z TKU, czas na kolejne wydawnictwa.

dj Karaluch – Nakręca imprezy dobrym post punkiem, zimną falą, nową falą, punkiem i dark punkiem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
peterbirch
Peter J. Birch i Sonia Pisze Piosenki w Fromacie
Muzyczny Stand Up Czesława Mozila w Woolturze
grual12
Gural/WSRH w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*