Zielona Łódź zaprasza na całonocny spacer

Wszystkich miłośników łódzkich parków i długich spacerów Zielona Łódź zaprasza do udziału w piątym już nocnym, 12-godzinnym spacerze.
 
Szczegóły trasy zostaną zaprezentowane w przyszłym tygodniu, ale już dzisiaj możemy zdradzić, że pójdziemy na zachód i w środku nocy będziemy w Konstantynowie Łódzkim.
 
Start w piątek 31 lipca o godzinie 20.00. W programie łódzkie parki i tereny zieleni, mniej znane obiekty i ciekawe punkty widokowe na Brusie, Smulsku i w okolicach Konstantynowa. Spacer do godziny 8.00 rano w sobotę, miejsce zbiórki i zakończenia podamy wkrótce.
 
Na trasie towarzyszyć nam będą przewodnicy, wyprawa ma charakter spaceru, nie przewidywana jest klasyfikacja sportowa, cała grupa pokonuje trasę wspólnie, czerpiąc przyjemność z możliwości korzystania z terenów zieleni, a nie z wyprzedzania innych uczestników.
 
 
Dla wszystkich osób, które ukończą spacer przewidujemy imienny certyfikat. Udział w spacerze jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich, ale warunkiem jest zaakceptowanie regulaminu zamieszczonego na stronie https://uml.lodz.pl/kalendarz-wydarzen/wydarzenie/spacer-12h-zielonej-lodzi-id35529/2020/07/31/  oraz przesłanie go wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym  na nasz adres email: kontakt@zielonalodz.info  do dnia 29 lipca do godziny 9:00.
 
Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na https://www.facebook.com/events/283103129431322/
 
/fot. archiwum Zielonej Łodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *