Zgłoszenia do Nagrody Złoty Ekslibris

Statuetka_zloty_EkslibrisWojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza autorów, wydawców oraz inne zainteresowane instytucje i czytelników do zgłaszania publikacji wydanych w 2015 r. do Nagrody ZŁOTY EKSLIBRIS.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach: Najlepsza książka o Łodzi, Najlepsza książka o Ziemi Łódzkiej, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Łodzi, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Ziemi Łódzkiej.

W 2016 roku Nagroda Złoty Ekslibris Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zostanie wręczona po raz dwudziesty czwarty. Jury oceniać będzie poziom merytoryczny i edytorski publikacji.

Zgłoszenia publikacji wydanych w 2015 roku można składać do dnia 9 marca 2016 r. w sekretariacie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w godz. 8-15.30 (poniedziałek – piątek) lub przesłać na adres Biblioteki (90-508 Łódź, ul. Gdańska 100/102) z dopiskiem „Złoty Ekslibris”. Zgłoszenia można także przekazać pocztą elektroniczną na adres sekretariat @wbp.lodz.pl.

Regulamin Nagrody zamieszczony jest na stronie www.wbp.lodz.pl w zakładce „Nagroda Złoty Ekslibris”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *