Statuetka_zloty_EkslibrisW kwietniu 2015  roku  po raz dwudziesty trzeci zostanie wręczona  Nagroda Złoty Ekslibris Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach: Najlepsza książka o Łodzi, Najlepsza książka o Ziemi Łódzkiej, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Łodzi, Najlepsze wydawnictwo albumowe o Ziemi Łódzkiej. Biblioteka zaprasza autorów, wydawców oraz inne zainteresowane instytucje i czytelników do zgłaszania publikacjido tej Nagrody. Jury oceniać będzie poziom merytoryczny i edytorski publikacji.Zgłoszenia  publikacji wydanych w 2014 roku można składać  w sekretariacie  Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej  w godz. 8.00 -15.30 (poniedziałek – piątek)  lub przesłać na adres Biblioteki  (90-508 Łódź, ul. Gdańska 100/102)  z dopiskiem „Złoty Ekslibris”. Zgłoszenia można także przekazać  pocztą elektroniczną  na adres sekretariat@wbp.lodz.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 6 marca 2015 r. Regulamin Nagrody zamieszczony jest na stronie wbp.lodz.pl w zakładce „Nagroda Złoty Ekslibris”.

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
siaz
Noc książkomaniaków 2014
milosz
Rok Miłosza w Manufakturze
Z_ksiazka_na_walizkach_2014_8-10_maja
Z książką na walizkach II – łódzkie spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*