W czwartek, 11 października o godz. 20 w The Rollin’ Barrel (Wólczańska 40/42) wystąpi Zenek w ramach Trasy Albo Grubo Albo Wcale. Jako support pojawi się Na Jedno Kopyto. Bilety w cenie 20zł w dniu koncertu.

Zenek to muzorobol z Kabanosa, który nie zna żadnych ram, żadnych ograniczeń. To wygłodniała, nieposkromiona, twórcza bestia spuszczona z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego, która muzykę traktuje jak piaskownicę do zabawy. Na przestrzeni zaledwie dwóch lat nagrał 5 solowych płyt, w tym takie odpały jak groove-metalowy album w wymyślonym języku, czy różową płytę dla dzieci z jednorożcem na okładce. Swój piąty album napisał i nagrał w 14 dni i wydał go przed czwartą płytą… Nic dziwnego, że jego flagowym utworem jest numer „Zdrowo jebnięty”, w którego teledysku wesoło tapla się w błocie w stroju Deadpoola na Przystanku Woodstock. Szósta płyta „Albo grubo, albo wcale” ukazała się w 2008 r.  Jego jazda dopiero się zaczyna, wsiadajcie i złapcie się mocno.

W Łodzi wystąpi klasyczne trio w składzie: Zenek Kupatasa – wokal, gitara,Tomek Antoniak – bas, Michał „Mrufka” Jędras – perkusja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LDZ-plakat-web
4. LDZ Music Festival – informacje
Wunder Wave 93: U.k.subs, Karcer, Tzn Xenna
pezet_plakat
Pezet w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*