Zenek i Pull The Wire w The Rollin’ Barrel

W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 19 w The Rollin’ Barrel wystąpi Zenek oraz Pull The Wire. Wstęp od 25 do 35 zł.

Zenek został zrodzony z błota, przytulasów, muzyki i jedzenia. Odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które nacechowane są pełną swobodą tworzenia, na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub bez, lekkie, ciężkie, co sobie tam chce. Na scenie preferuje spontaniczność toteż nigdy nie wiadomo, co się na tych koncertach wydarzy. Do swoich największych sukcesów życiowych zalicza występ pod KFC z zespołem Kabanos 😀 Solowo nagrał w trzy lata sześć albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta z jednorożcem na okładce dla dzieci, czy metalowy walec z tekstami napisanymi w akronimach.

Łoić dla Was będzie klasyczne trio w składzie: Zenek Danon-Kapusta-Kutapasja-Kupatasa-Kiełbasa – wokal, gitara, Tomek Antoniak – bas, Michał „Mrufka” Jędras – bam bam

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający energetycznego rock and rolla. Ich twórczość i koncerty są jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *