zdradaW piątek, 12 maja o godz. 20 w Koniec Końców rozpocznie się koncert formacji Demolka i Zdrada Pałki. Po koncercie after. Wstęp – 20 zł.

DEMOLKA / ELECTRO SCI-FI PUNK / ŁÓDŹ
DEMOLKA to skażony toksyczną żółcią Procesor Plus i zanieczyszczona histerią Dziewczyna Rakieta. Zadebiutowali w 2012 roku płytą Demolka wydaną nakładem Oficyny Biedota. Produkcją materiału zajął się Kamil Łazikowski, członek CKOD, założyciel Soyuz Studio, które w 2012 roku wystartowało na pokładzie Łódzkiego ośrodka Bajkonur realizacją Demolki. W nagraniach gościnnie wzięli udział Ziut Gralak trąbka w utworze Linia i Kosmos oraz Aleksander Gemel gitara w utworze Szkarłatny świt, Dziewczyna Rakieta i Demolka. Drugi album Demolki Ha ha chaos ukazał się nakładem wydawnictwa Antena Krzyku. Jedenaście dźwiękowych raportów przyszłości nagrał i wyprodukował w Hasselhoff Studio znakomity konstruktor brzmienia Paweł Cieślak. Premiera miała miejsce podczas drugiej edycji festiwalu Domoffon 26/08/16 w Łodzi. Tym razem Dziewczyna Rakieta i Procesor Plus proponują wypad do Centrum Doskonałości Biocybernetycznej. Kuszą pobytem w konurbacji zamieszkałej przez pełnoprawne imitacje człowieka, gdzie po ulicach kroczą niewyobrażalnie idealne cyborgi a właściwie…cyborginie. Te sztuczne inteligencje, z niby głową, posiadają jottabajtową pamięć, więc uwaga! Femboty, skanersi i ich niekończące się wersje w realu, prześladują swoich twórców, poszukując odpowiedzi dlaczego i po co istnieją? Trwa permanentna pogoń za uaktualnieniem i brutalna walka o najnowszy kod dostępu do super zony! Totalny chaos! Ha ha ha ha ha!!!

ZDRADA PAŁKI / vegan queer electro kitsch! / BERLIN
Zdrada Pałki to projekt muzyczny poruszający się w rejonach electro kitsch punk, prezentowany przez charyzmatyczną Dive, która za swój dom obecnie wybrała Berlin. Przy porywających, tanecznych, utworach dostajemy skondensowany przekaz queerowo feministyczny. Całość podana z dużą dozą humoru. Oczywiście 100% vegan.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wydarzeniaJPG
Quebonafide, Dwa Sławy i Kuban w Bedroomie
Great September w Łodzi. Rusza sprzedaż biletów na imprezę
glenn1
Glenn Miller Orchestra w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*