grafika_www_facebookCentrum Sportowo-Rekreacyjne ZBYSZKO oraz dealer MINI Premium Arena zapraszają na amatorski turniej siatkówki plażowej mężczyzn ZBYSZKO MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup. Turniej organizowany jest w ramach łódzkiego Projektu Plażówka i Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Plażowej. Rozegrany zostanie na boiskach znajdujących się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym ZBYSZKO w Wiączyniu Dolnym koło Łodzi.

W dniach 11 i 18 lipca w systemie brazylijskim rozegrane zostaną fazy eliminacyjne. W dniu 26 lipca odbędzie się finał, którego pula nagród pieniężnych wynosi 2000 PLN. Zwycięzcy otrzymają również dwa samochody marki MINI do dyspozycji na weekend.

Poza emocjonującymi rozgrywkami siatkarskimi Organizator przygotował również:
– strefę letniego relaksu na piasku z leżakami, gdzie przez cały dzień będzie można bawić się przy muzyce najlepszych DJ-ów z tomaszowskiego klubu muzycznego Ęklawa. Po zakończeniu rozgrywek siatkarskich impreza na piasku trwać będzie do późnych godzin wieczornych.
– wielkie grillowanie w restauracji Rancho
– atrakcje konne dla najmłodszych
– dmuchane zamki, malowanie twarzy i animacje

W niedzielę 26 lipca na specjalne zaproszenie dealera MINI Premium Arena ośrodek odwiedzi Maciej Wisławski, który prowadził będzie jazdy testowe samochodami MINI ze zwycięzcami konkursu radia Eska. Na zakończenie rozgrywek zorganizowany zostanie koncert muzyczny zespołów Układ Słoneczny oraz Kolory. W klimacie reggae bawić się będziemy od godziny 19.00 do 21.00.  Szczegóły wydarzenia oraz regulamin znajdują się na stronie zbyszkocup.pl. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie ww. stronie.  Wstęp na wydarzenie jest wolny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
xiv_kolejka_dzkiej_amatorskiej_ligi_siatkwki_20100314_1711700201
XVI kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki
ks_commercecon_d_-_chemik_police_23_20180109_1359747179
ŁKS Commercecon Łódź – KS Pałac Bydgoszcz 3:0
1s6
XVI Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 6 kolejka (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*