2zbyszko2Projekt plażówka ponownie we Wiączyniu Dolnym. Tym razem pogoda nas nie oszczędzała – w 36 stopniowym upale odbył się drugi eliminacyjny turniej „Zbyszko MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup”. Turniej zaliczany jest do cyklu Projekt Plażówka 2015.

W zawodach wzięło udział osiem par męskich z województwa łódzkiego. Ciekawym pojedynkiem okazał się być mecz między Wójciak/Ojrzyński a Cyprys/Trejster, którego stawką było wejście do czwórki turnieju. Lepsi okazali się być Sebastian Wójciak i Adam Ojrzyński i to oni jako pierwsi zameldowali się w półfinale rozgrywek. Niespodziewanie para faworytów: Skoneczny/Narowski musiała przebijać się do najlepszej czwórki z prawej strony drabinki turniejowej. Pewne zwycięstwa nad kolejnymi rywalami, doprowadziły do półfinałowego spotkania wspomnianych już par: Wójciak/Ojrzyński i Skoneczny/Narowski, w którym Ci drudzy również nie zwolnili tempa i pokonując rywali 2:0 awansowali do finału. Trzecia para ubiegłotygodniowych zawodów, czyli  Łoś/Andrzejczak ponownie przyjechała do Wiączynia Dolnego walczyć o najwyższe lokaty. Tym razem dzięki, pokonaniu w półfinale duetu Cyprys/Tresjter 2:0, stanęli przed szansa zwycięstwa w turnieju. Meczowi finałowemu towarzyszyły trudne i zmienne warunki atmosferyczne – opady deszczu przeplatały się z rażącym słońce. W tym starciu lepsi okazali się być Mateusz Skoneczny i Tomasz Narowski, którzy po ciekawej, trzy setowej walce pokonali Adama Łosia i Konrada Andrzejczaka.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał turnieju „Zbyszko MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup”, w którym na zwycięzców czekają wspaniale nagrody finansowe o łącznej wartości 2 000 zł oraz dwa samochody MINI – do przetestowania przez weekend. Organizatorem turniejów jest Centrum Sportu i Rekreacji „ZBYSZKO” oraz dealer MINI Premium Arena z siedzibą przy ul. Rokicińskiej w Łodzi.

Wyniki II turnieju eliminacyjnego (18.07.2015):

1. Mateusz Skoneczny / Tomasz Narowski
2. Adam Łoś / Konrad Andrzejczak
3. Sebastian Wójciak / Adam Ojrzyński
4. Jakub Cyprys / Adrian Trejster
5-6. Jakub Waszyrowski / Tomasz Dobrowolski
Kamil Chaber / Maciej Ignatowksi
7-8. Arkadiusz Kryszewicz / Seweryn Cieślak
Tomasz Maj / Maciej Michalak

Zobacz także:

Zbyszko MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup – 1 turniej (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
siatkaplazowa
III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (foto)
3
IX Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów
IMG_1516
PGE Skra Bełchatów – Sir Safety Perugia 3:1 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*