PICT1918W niedzielę, 6 września na terenie Społem Łódź zorganizowano Zawody Torowe o Puchar Firmy Ulisse. W zawodach wzięły udział dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Zagrzewani byli gorącym dopingiem przez swoich rodziców i kibiców, którzy mimo pochmurnej aury licznie zgromadzili się na trybunach. Kiedy najmłodsi zakończyli swoje zmagania, a zwycięzcy z uśmiechem na ustach i okolicznościowymi pucharami w dłoniach opuścili podium, w szranki stanęły starsze kategorie wiekowe i Mastersi. Sportowych emocji nie brakowało. W przerwie między konkurencjami nagrodzeni zostali zawodnicy poszczególnych sekcji sportowych  Klubu Sportowego „Społem” za wybitne wyniki sportowe.

Kibice z chęcią posilali się potrawami z grilla, słodkim poczęstunkiem, lodami, a gdy sportowe zmagania dobiegły końca przeprowadzono loterię fantową. Szczęśliwy zwycięzca nagrody głównej opuścił zawody z nowiutką wieżą stereo.

Kolejne edycje Wrześniowego Ścigania na Społem 12 i 19 września 2015.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_7651_1
TrójWspin Maraton – styczeń 2016 (foto)
W Łodzi odbyły się mistrzostwa Polski juniorów młodszych w curlingu. Złote medale dla GCC Gdańsk, AZS Gliwice i POS Łódź
IMG_0372
Gwiazdy Pedro’s Cup Łódź 2016
1 Komentarz
  • Michaek
    7 września 2015 at 15:11

    6 września był w niedziele 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*