Zaproszenie do Kina Helios Sukcesja (zakończony)

11 marca w Kinie Helios Sukcesja odbędzie się Mini Maraton Animee. Z tej okazji wraz z Heliosem zapraszamy do zabawy, w której możecie otrzymać jedno 2-osobowe zaproszenie na dowolny seans filmowy (z wykluczeniem wspomnianych Maratonów) ważne do 20 marca 2022 r.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 10 marca 2022 o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Maraton Obecności – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Mini Maraton Anime

11.03.2022  godz.  21:00

 

NOCNE MARATONY FILMOWE prezentują… MINI MARATON ANIME z przedpremierowym pokazem filmu „BELLE”!

Już 11 marca, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na niezwykłą podróż do świata Anime. Pokażemy dwa wspaniałe filmy nominowanego do Oscara Mamoru Hosody. Czekają na Was przepiękne animacje, niezwykłe ścieżki dźwiękowe oraz niesamowite historie, które urzekły fanów na całym świecie. Na początek współczesna opowieść o pięknej i bestii w filmie BELLE. Następnie magiczna historia o potędze wyobraźni i akceptacji w filmie MIRAI.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *