plakat-11-fashionphilosophy-fashion-week-poland-lodz-2014-08-07-530x416

Już dziś Łódź po raz 11. zamienia się w polską stolicę mody. 11. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbywa się w dniach 22-26 października, a główne wydarzenia rozegrają się w Expo Łódź, Monopolis oraz Centrum Promocji Łodzi.

Największe w branży modowej święto to między innymi seria pokazów na światowym poziomie, wykłady Let Them Know, czyli platforma łącząca młodych twórców z uznanymi nazwiskami świata mody oraz strefa Showroom!

Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na piątek z Fashion Week Poland! Czwartkowe Designer Avenue, to między innymi pokazy BAJER OLA-BOLA, ODIO I JAKUB PIECZARKOWSKI, MALGRAU, NATASHA PAVLUCHENKO, czy ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC. Dodatkowo pokazy w Centrum Promocji Mody, czy czynna w godz. 14:00 – 22.00 FASHION ZONE!

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „FashionWeek”, zaś w komentarzu opiszecie dlaczego to Wy powinniście wygrać wejściówkę! Zabawę zakończymy w piątek (24 października), o godz. 12:00. Laureata konkursu wylosujemy spośród nadesłanych odpowiedzi i powiadomimy o wygranej drogą mailową. Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin!

Więcej konkursów na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ladypank
Lady Pank w Atlas Arenie (zakończony)
wos
Potańcówka z WOS w Wytwórni (zakończony)
Coma-16
Coma w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*