Już 9 września kina Helios zapraszają na noc z czterema horrorami, których zadaniem jest… śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek długo wyczekiwana premiera “BODIES BODIES BODIES” – niewinna gra zamienia się w krwawe szaleństwo. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru – “SIEROTA. NARODZINY ZŁA”. Następnie kolejna przedpremiera – klimatyczny “THE TWIN”, który z pewnością dostarczy dużo emocji. Na koniec film, który przeraża, wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć – “PISKLĘ”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Z tej okazji wraz z Heliosem zapraszamy do zabawy, w której możecie otrzymać jedno 2-osobowe zaproszenie na dowolny seans filmowy (z wykluczeniem wspomnianego Maratonu) ważne do 22 września 2022 r.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 1 września 2022 o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Maraton Obecności – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Regulamin NMF – pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF – pobierz

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dorena
Dorena w Improwizacji (zakończony)
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2017 (zakończony)
Krime Story. Love Story w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*