cover_photo_2

W związku z obchodami 25-lecia Fundacji Ulicy Piotrkowskiej po raz kolejny w kalendarzu miejskich imprez pojawia się Święto Ulicy Piotrkowskiej. Do wspólnej zabawy w dniach 29-31 maja 2015 roku organizatorzy zapraszają wszystkich łodzian.

Jednym z elementów Święta Ulicy Piotrkowskiej jest projekt pod nazwą „zaBOOKowana piotrkowska”. Na czym polega? W skrócie, jest to pomysł stworzenia najdłuższego antykwariatu na świecie. A jeśli nie na świecie, to na pewno na Piotrkowskiej!

Do udziału w tym przedsięwzięciu zaproszeni są wszyscy łodzianie, którzy chcą sprzedać bądź wymienić się z innymi swoimi książkami, komiksami, płytami, znaczkami pocztowymi, grami etc. To doskonała okazja do uzupełnienia swojej kolekcji płyt lub komiksów, albo pozbycia się tych, które przestały nas interesować.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja (w godz. 11-19) oraz 31 maja (w godz. 11-19) na odcinku między ulicą Tuwima a 6-go Sierpnia. Aby zapewnić jednolitą oprawę estetyczną wydarzenia, przestrzeń ekspozycyjną będą stanowiły przygotowane przez organizatorów stanowiska z euro-palet, w dwóch wariantach. 

obrazek_palety_ankieta

Dostępne opcje stoisk – Zapewniamy sporo miejsca!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu, zapraszamy do wypełnienia formularzaLINK. W kilku krokach możecie okreslić swoje potrzeby co do własnego stoiska. Po wypełnieniu, wystarczy czekać na inf. zwrotną od organizatorów. Ilość miejsc jest ograniczona!

Udział w wydarzeniu, jest bezpłatny! Zarówno w charakterze antykwariusza, jak i klienta 🙂

(Tekst i Grafika – Mat.Prasowe)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
logo_street_fashion_festival
Łódź Street Fashion Festival
09032013_034
Łódzki Port Gier 25
kiermlzt
Walentynkowy Kiermasz ŁZPT

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*