Najmłodszych książkomaniaków zachęcamy do udziału w „Zaczytanym przedszkolu”, podczas którego aktor głośno czyta im najpiękniejsze utwory literackie oraz wspólnie z nimi bawi się słowem oraz w warsztatach twórczych z autorką i ilustratorką książek dla dzieci, Katarzyną Samosiej. Spotkania odbywają się w przedszkolach.

Dzieci ze szkół podstawowych zapraszamy na Warsztaty „Bajkopisanie z Wędrowniczkiem”. Warsztaty pisarskie dla klas IV-VI w Domu kultury „502”, poprowadzi Renata Piątkowska, a ilustratorskie z Magdalena Pilch, odbędą się w Ośrodku „Górna”.

Spotkania autorskie z Beatą Ostrowicką – autorką m.in. „Czarodziejki osobliwej”, czy książki „Szczygły”, wyróżnionej w konkursie 27. Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego odbędą się 25 listopada 2022 o godz. 10:00 w Domu kultury „502”, ul. Sacharowa 18 i o  godz. 12:00 w Ośrodku „Wyspa kultury”, ul. Stawowa 28.

 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: klub@malyksiazkomaniak.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany przez Miasto Łódź i firmę Veolia.

Partnerzy: Wydawnictwo Literatura, Fundacja na Rzecz Edukacji i Kultury „Ei-Ka”

Patroni medialni: Czas Dzieci, Miasto Dzieci, Plaster Łódzki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hen
Maciej Hen w Domu Literatury
ksiazki
Łódź literacka – czerwiec 2010
Kawiarnia Literacka: Spotkanie z M. Magdaleną Starzycką

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*