Festiwal Yapa jak co roku odbędzie się w 2. pełny weekend marca, czyli między 13 a 15. Zanim jeszcze jednak Politechnika Łódzka rozpocznie prawdziwe studenckie święto, zapraszamy na koncert przedYAPOWY. Będzie to zapowiedź jednego z największych i najważniejszych w Polsce festiwali muzyki studenckiej, folkowej i poetyckiej. Koncert odbędzie się 28.02.2020 w Starej Szkutni, przy ul. Wólczańskiej 40/42.

W tym roku będzie on całkowicie wyjątkowy. Zapraszamy na wspólne śpiewnie, z muzykami z takich zespołów jak: Słodki Całus od Buby, Caryna, czy Formacja.

Na scenie pojawi się Krzysztof Jurkiewicz, Łukasz Nowak i Jacek Jakubowski. W Starej Szkutni usłyszycie najbardziej znane turystyczne i studenckie piosenki. Start o godz. 20:00, wejście bezpłatne.

MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ DO KONKURSU NA 45. YAPIE

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów i solistów, którzy chcą się zaprezentować na najstarszym łódzkim festiwalu piosenki turystycznej, studenckiej i poezji śpiewanej. Część konkursowa Yapy jest niepowtarzalną okazją do zaprezentowania się młodych, często debiutujących artystów przed szeroką publicznością.

Na przeglądzie występy konkursowiczów przeplatane są koncertami gwiazd i uznanych już zespołów. Na Yapowej scenie swoje pierwsze kroki stawiali między innymi: Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina, Jerzy Filar, Bez Jacka, Wały Jagiellońskie, Bez Idola, EKT Gdynia, Elżbieta Adamiak i Wojciech Wiśniewski, Wiesław Tupaczewski czy Olek Grotowski. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin i kartę zgłoszeń można znaleźć pod adresem www.yapa.art.pl, w zakładce Konkurs. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 28 lutego.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
eric
Eric Shoves Them In His Pockets w OiW
Soniamiki w Lokalu
tau
TAU w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*