Zapisy do udziału w „Operowym Karaoke” rozpoczęte

Znana jest już pełna lista pięćdziesięciu utworów, którą na potrzeby październikowego „Operowego KARAOKE” opracował Michał Kocimski. Są to arie z najsłynniejszych oper.

 
Także od dziś, 25 sierpnia ze strony www.operalodz.com, oprócz listy utworów, pobierać można formularz zgłoszeniowy do „ Operowego KARAOKE” oraz zapoznać się zasadami uczestnictwa. Aby wziąć udział w projekcie należy poprawnie wypełnić formularz, wpisując dwie z zaproponowanych arii. Pierwszy wymieniony utwór traktowany będzie jako preferowany, drugi jako rezerwowy, w przypadku, jeśli wskaże go już wcześniej inny uczestnik.
 
Wśród zaproponowanych utworów znajdą się m.in.: „Brindisi” (Libiamo) z „Traviaty” G. Verdiego, „Habanera” z „Carmen” G. Bizeta, „Nessun dorma” z opery „Turandot” G. Pucciniego, „Aria Królowej Nocy” z „Czarodziejskiego fletu” W.A. Mozarta czy „Il Dolce suono” G. Donizettiego z „Łucji z Lammermooru”.
 
Koncert odbędzie się w pełnym oświetleniu scenicznym, w kostiumach oraz z towarzyszeniem znakomitej orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi pod batutą Michała Kocimskiego.  „Operowe KARAOKE” poprowadzi dwójka solistów – Patrycja Krzeszowska oraz Przemysław Rezner, którzy jako konferansjerzy koncertu, będą wspierać uczestników.
 
Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 października pod adresem e- mailowym: marketing@teatr-wielki.lodz.pl. Limit uczestników wynosi 35 osób. Przy wyborze wykonawców, pod uwagę brana jest kolejność zgłoszeń.
 
„Operowe KARAOKE” odbędzie się 8 października o godz. 18.30.  Wydarzenie poprzedzi spotkanie organizacyjne. Koszt biletu dla osób, które nie wystąpią na scenie wynosi 5 zł.

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *