Zakopower w Wytwórni (zakończony)

Zakopower_20120210-3796mwW sobotę, 30 stycznia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji Zakopower. Bilety kosztują od 35/40 zł do 70/75 zł. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Zakopower”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (28 stycznia), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od sz.w… i izabu…

Zakopower – folkowa dusza w rockowym ciele. Tak w skrócie można scharakteryzować zespół Sebastiana Karpiela-Bułecki, który na początku 2016 roku wystąpi na scenie Wytwórni. Z jednej strony Zakopower jest wierny korzeniom, z drugiej czerpie ze współczesnych muzycznych nurtów. Cichym bohaterem zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych.

Ostatni, czwarty album studyjny „Drugie pół”  to zderzenia kwartetu góralskiego, wspieranego energią Zakopower, z klasycznymi instrumentami smyczkowymi. Efekty tego zderzenia poznamy podczas styczniowego koncertu w Wytwórni.

Skład zespołu:
Sebastian Karpiel Bułecka głos, skrzypce, dudy podhalańskie, fujara słowacka,
Bartek Kudasik głos, altówka;
Wojciech Topa głos, skrzypce;
Józef Chyc głos, basy podhalańskie;
Piotr Rychlec instrumenty klawiszowe;
Łukasz Moskal głos, perkusja;
Tomek Krawczyk gitara elektryczna;
Michał Trąbski gitara basowa;
Dominik Trębski trąbka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *