zakochanywilczekNiezwykle pogodna opowieść o wilczej miłości. Film pozytywnie zaskakuje niezłym scenariuszem. Warto polecić całej rodzinie.

  
Wilcze stada to alfy i omegi. Alfy, to przywódcy, omegi to typowi robotnicy. Traf chce, iż Humprey to rozbrykany wilczek bawiący się z przyjaciółmi, a Kate młoda samica przygotowywana do tego, by być liderem. Są przyjaciółmi, jednak nic ponad to. Ich wilczy mezalians jest niemożliwy, w szczególności że Kate ma zostać żoną syna przywódcy innego stada. Dzięki temu rody te przestaną ze sobą walczyć.

Jak widać ta przepiękna bajka rozpoczyna się niczym szekspirowski dramat. Miłość i nienawiść, brak możliwości wyboru dobrej drogi. I gdy widz myśli, ze wie już wszystko… Kate i Humprey zostają złapani przez strażników leśnych i wysłani do dalekiego Ihowa.

Zakochany wilczek to mądra opowieść dla całej rodziny z niezłym scenariuszem. Warto to podkreślić, gdyż wielu twórców bajek idzie na łatwiznę i tworzy produkty ładne, ale puste. Tu na szczęście jest inaczej.

Chociaż źródło historii, o czym wspomniałem, zaczerpnięte jest z dramatów, to nie brak tu i scen humorystycznych, które nie są namolne, a pojawiają się wtedy, kiedy powinny.

Reasumując – Zakochany wilczek zaskakuje in plus. To jedna z ciekawszych produkcji animowanych, jakie pojawiły się w kinach. Czy warto się na ten film wybrać? Tak, z całą rodziną. Bez strachu, że dziecko będzie potem zdemoralizowane, albo że nie uśnie przez kolejne trzy dni. Dodam, iż w kinach obraz ten pokazywany jest także w wersji trójwymiarowej.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
manchester
Manchester by the Sea – recenzja
dziewczynwartagrzechu
Dziewczyna warta grzechu – recenzja
krolowielata
Królowie lata – recenzja
6 komentarzy
 • wilcza nastolatka
  18 lipca 2015 at 19:47

  super bajka oglądałam trzy części 😆 😀 😉 🙂 😛 🙄

 • kejt
  14 czerwca 2015 at 13:52

  a wiecie ,że widziałam takie zdjęcie w grafice ,kiedy chamfri i keit uprawiali sex 😮 😮 😮 😮 😮 :-*

 • kejt
  14 czerwca 2015 at 13:40

  to musiało boleć 😳 😥

 • kejt
  14 czerwca 2015 at 13:38

  fajne to było kiedy chamfri [zakochany wilczek] wpadł okrakiem na tą skałę :-*

 • zeze e
  12 lutego 2014 at 19:41

  Teraz w piatek bedzie leciec na polsat i chcialam sprawdzic czy warto 😆

 • Pantera
  6 czerwca 2011 at 13:29

  🙂 fajne oglądałam z koleżanką i uznałyśmy że naprawdę warto obejrzeć ten film (mamy po 17 lat haha!!!)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*