Zakaz W w finale plebiscytu „Moja Piosenka na Euro 2012”

Zakaz_WŁódzki zespół Zakaz W zakwalifikował się do finału plebiscytu „Moja piosenka na Euro 2012”. Ich utwór Mecz, do którego dopiero co nagrali teledysk, ma szansę stać się hitem tegorocznych piłkarskich mistrzostw Europy. Musicie im jednak trochę w tym pomóc.

Zakaz W dostał się do finałowej trzydziestki plebiscytu (20 utworów wytypowali słuchacze, 10 wybrało jury), pokonując ponad 130 wykonawców z całej Polski! Teraz musi się zmierzyć z takimi artystami jak m.in. Maryla Rodowicz, Kabaret Skeczów Męczących, czy Feel.

Muzycy nie próżnują. Niedawno nagrali teledysk do Meczu. Jak sami mówią zabawa na planie zdjeciowym, (na kórym spędzili ok. 20 godzin) była przednia. Śpiewali, szaleli, grali w piłkarzyki. Humorów nie popsuło im nawet to, że dwie godziny musieli spędzić na 2-stopniowym mrozie w strojach piłkarskich. Twórcą teledysku jest Krzysztof Ostanówko, autor m.in pierwszego w Polsce spotu antydopalaczowego, skierowanego do niesłyszących.

Jeśli chcecie wesprzeć zespół Zakaz W i przyczynić się do tego, żeby hitem piłkarskich mistrzostw Europy stał sie utwór grupy z łódzkiego podwórka, wyślijcie sms o treści p.29 pod numer 72466, Koszt takiego sms to 2,46 zł. Głosowanie trwa do 28 marca. Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *