W poniedziałek, 21 lutego 2022, godz. 19 na Teofilowie zagra Zagi.

Na miejscu będzie można kupić sobie coś do picia (alko też) i przekąszenia. Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem miejsca lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Zagi – Teofilów” a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Do mieszkania/pokoju zapraszamy na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
6. Sugerujemy zabrać ze sobą poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
7. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Zagi
To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laxigen
Laxigen Overdrive, O.C.D., The Muddy Berry w Stereo Krogs
Grafika_Plaster
ONE SHOT SESSION
hanzimmer
Hans Zimmer w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*