Z Różewicza dyplom (zakończony)

RozewiczPrzed nami ostatnie pokazy spektaklu Teatru Studyjnego Z Różewicza dyplom. Mamy dla was 3 podwójne zaproszenia na jeden z nich.

Z Różewicza dyplom to groteskowy, dynamiczny i zaskakujący obraz PRL-owskej „małej stabilizacji”, w której banalność codziennych problemów i przedsięwzięć mieszkańców blokowiskowych M3 przeplata się z dramatami egzystencjalnymi i tragediami totalitaryzmu. Mimo obecności w spektaklu akcentów dramatycznych, problematyki zaniku więzi społecznych, upadku wartości czy wręcz bezsensu życia, całość podana jest nadzwyczaj lekko – jak ją określił Łukasz Kaczyński w „Dzienniku Łódzkim”: „mini-manifest Różewicza, nieoficjalny, niezobowiązujący i żartobliwy w formie”.

Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na spektakl Z Różewicza dyplom, którego pokaz odbędzie się 13 listopada (wtorek) 2012 r. o godzinie 19:07, w sali Inkubatora Technologii i Nauki ARTERION przy ul. Pomorskiej 69/71. 

Aby zdobyć zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie: Z którym twórcą (muzycznym/filmowym/teatralnym) najbardziej kojarzy Ci się Łódź i dlaczego?

Odpowiedzi, wraz z podanym imieniem i nazwiskiem, należy przesyłać na adres mailowy: konkurs@plasterlodzki.pl, a w tytule maila wpisać Różewicz. Na odpowiedzi czekamy do soboty, 10 listopada, do godziny 22.00.

Fundatorem nagród w konkursie jest Teatr Studyjny.
Konkurs zakończony. Laureaci zostali powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *