Paryż, Praga, Budapeszt, a może Mielno, Międzyzdroje lub Ustrzyki Górne? To tylko kilka z 35 wakacyjnych krajowych i zagranicznych kierunków w które możemy wybrać się z autobusowego dworca Łódź Fabryczna.

Po okresie epidemii cały czas wzrasta liczba ponownie uruchamianych i nowych połączeń autobusowych realizowanych z dworca Łódź Fabryczna. Obecnie realizujemy 68 kursów krajowych i międzynarodowych. W ostatnim czasie przewoźnicy zgłosili wiele nowych wakacyjnych kursów. Bezpośrednio z centrum Łodzi dojedziemy do 35 atrakcyjnych i rekreacyjnych miast w całej Europie.

Autobusowy dworzec Łódź Fabryczna oferuje 22 polskie i 13 zagranicznych destynacji. Jeśli wybieramy wakacje w kraju bezpośrednie połączenia z Łodzi mamy do: Żywca, Gdyni, Gdańska, Kołobrzegu,  Ustki, Mielna, Koszalina, Karwi, Łeby, Międzyzdrojów, Niechorza, Polańczyka, Rowów, Szczecina, Ustrzyków Górnych, Zakopanego, Rabki-Zdroju, Biłgoraju, Sandomierza, Zamościa, Zawoi i Zatora.

Natomiast jeśli chcemy wybrać się do Europy przewoźnicy oferują połączenia do: Budapesztu, Bańskiej Bystrzycy, Kijowa, Lwowa, Paryża, Pragi, Liberca, Hradec Kralove, Stockelsdorfu, Berlina, Hamburga, Tubingen i Stuttgartu.

Rozkłady jazdy i informacje o połączeniach dostępne są na stronie lodz.pl/dworzec

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzkie mikrohistorie w Skansenie Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
IMG_9481
Przy wspólnym stole w Muzeum Miasta Łodzi (foto)
targiludowe
Targi Sztuki Ludowej i Rękodzieła 2010 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*