kreuje_lodzCzy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest podróżować po całym świecie? Czy przy minimalnych środkach chciałbyś  maksymalnie zmienić otaczającą Cię rzeczywistość? A może wiesz już, że wolontariat to fantastyczna przygoda, i po prostu chciałbyś zdobyć informacje na temat programów europejskich, które wesprą cię w rozszerzeniu  swojej działalności ze skali lokalnej  do  międzynarodowej?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że wydarzenie, które będzie miało w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego 18 października 2012 roku jest dla ciebie. To właśnie tam od godziny 10 do 14 będziesz mógł spotkać międzynarodowy zespół wolontariuszy, którzy podzielą się z swoimi refleksjami i doświadczeniami w tej dziedzinie. Opowiedzą o swoich krajach, swoich działaniach jakie podejmują na rzecz Łodzi. Wolontariat czasem bywa źle kojarzony, nie zawsze rozumiany,  a może być super przygodą i doświadczeniem życiowym.

Lubisz tworzyć? Leży ci na sercu dobro zwierząt, a masz dosyć tymczasowych rozwiązań takich jak dorywcza praca w schronisku? Lubisz pomagać ludziom? Nic prostszego. Wszystko, co sobie zamierzysz, leży w zasięgu twojej ręki, a organizatorzy akcji mogą ci pomóc – udzielić informacji, pokazać odpowiednie ścieżki, pokierować do odpowiednich instytucji. Nie zwlekaj, przyjdź.Pomagaj innym i wymieniaj się doświadczeniam.

Nie taki wolontariat straszny jak go malują, przyjdź do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego i przekonaj się sam.

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32
18 października 2012 roku od godziny 10.00 do 14.00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hiszpanskiefiesty
Pył z landrynek, czyli hiszpańska fiesta w Domu Literatury
ksiazkomaniak
Mały książkomaniak – II edycja – listopad
Festiwal Książki Obrazkowej „Kropka + Kreska. Sztuka Uczuć”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*