v614 czerwca o godz. 19 w Teatrze V6 rozpocznie się spektakl Your Song – to niepowtarzalne zakończenie sezonu teatralnego. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl, w tytule wpiszecie „V6”, a w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie dostać bilet. Konkurs zakończymy 12 czerwca (środa) o godz. 21. Zaproszenia otrzymają najciekawsze komentarze.

Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin

konkurs zakończony

KONCERT „YOUR SONG”
muzyka filmowa, musicalowa oraz rozrywkowa

EMILIA KUDRA I JAKUB WOCIAL ORAZ TANCERZE TEATRU V6

Koncert jest okazją do posłuchania największych przebojów muzyki filmowej, musicalowej oraz rozrywkowej w wykonaniu znakomitych artystów takich jak Emilia Kudra i Jakub Wocial.

W oprawie nastrojowych i żywiołowych choreografii zespołu tanecznego Teatru V6 oraz widowiskowych efektów scenicznych przygotowano prawdziwą ucztę dla zmysłów!

Emilia Kudra i Jakub Wocial wraz z Tancerzami Teatru V6 przeprowadzą Was przez muzykę filmową z najnowszych produkcji jak „Skyfall” z repertuaru Adele, utworów typowo musicalowych jak „Cabaret” . Będzie też, bondowskie „Golden Eye”, kabaretowe „All That Jazz”, przepiękne „Milord” i, oczywiście, tytułowe „Your Song” a także „Show Must Go On” , ” Who Wants To Live Forever”.

BILETY DO NABYCIA W  TEATRZE
WTOREK, ŚRODA OD 9:00 DO 17:00
CZWARTEK, PIĄTEK OD 9:00 DO 16:00
A TAKŻE 1h PRZED PRZEDSTAWIENIEM
BILETY MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ NA STRONIE www.teatrv6.pl

REZERWACJI BILETÓW MOŻNA DOKONYWAĆ TELEFONICZNIE:
042 661 88 51, + 48 600 220 666

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)
pg_dawidpodsiadlo_06_0166
Dawid Podsiadło w Wytwórni (zakończony)
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*