Yapa 2010

yapa201012 marca rozpocznie się Yapa 2010 – 35. Przegląd Piosenki Turystycznej. Impreza przez trzy dni gościć będzie w Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Łódzkiej.

Yapa to Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej, który po raz pierwszy odbył się w 1974 roku. Organizują go: SKT PŁazik, Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej oraz od roku 1999 SKPB Łódź. Yapa nie jest jedyną imprezą z muzyką turystyczną i poetycką w Polsce, ale zdecydowanie niepowtarzalną. Swoją wyjątkowość zawdzięcza przede wszystkim publiczności, która zgromadzona podczas koncertów śpiewa razem z wykonawcami i zachęca wokalistów gromkimi brawami.

Yapa to także miejsce gdzie swoje pierwsze kroki stawiały takie zespoły jak m.in.: Stare Dobre Małżeństwo, EKT Gdynia, czy Wały Jagiellońskie. Tym bardziej warto się wybrać, a na pewno wypatrzymy kolejną perełkę muzyczną.

O Yapie na antenie Żaka!

Yapowe informatory rano o 8:10 i 9:10 oraz popołudniu o 16:10 i 17:10. Po informatorze o 17:10 do wygrania karnety na YAPE 2010. To jednak nie wszystko karnety do zdobycia także podczas audycji Za szybą i PKS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *