yamatoPo spektakularnym sukcesie trasy w 2014 roku, niemal po dwuletniej przerwie, specjalnie na prośbę Widzów, do Polski powróci zespół, który cieszy się uznaniem na całym świecie – Yamato! Najbardziej znani japońscy bębniarze świata powracają do nas ze swoim najnowszym show już w listopadzie bieżącego roku. Ogromna dawka optymizmu, dreszcze emocji i jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu – to wszystko gwarantuje rewelacyjne przedstawienie w wykonaniu japońskiej grupy YAMATO. W Łodzi pojawią się 25 listopada.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Yamato”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety i podacie swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy 24 listopada, o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od izaizu… i ewrz8… osoby zostały o tym fakcie poinformowane

Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show. Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi, transowymi utworami zbiorowymi. W występ zaangażowana jest cała publiczność – widzowie klaszczą, wspólnie wybijają rytm, powtarzają zagrane na bębnach takty. Wszystkich, którzy chcą naładować się niesamowitą dawką energii podczas zimnej, polskiej jesieni zapraszamy na niezapomniane show do Wrocławia, Gdyni, Torunia, Łodzi, Szczecina oraz Krakowa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_limo_lodz
Kabaret Limo w Teatrze Lutnia (zakończony)
by_kasia_chmura_www-1505
Hotel Minister w Powszechnym (zakończony)
2013-10_obcy_406
ENEMEF: Minimaraton z Obcym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*