XXV Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR (foto)

Od 22 do 24 marca w Hali EXPO organizowano XXV jubileuszowe targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”, które są jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku turystycznym w Polsce. Patronem medialnym był Plaster Łódzki.

Od 25 lat Targi „Na Styku Kultur” specjalizują się w promocji zarówno polskiego, jak i zagranicznego rynku globtroterskiego. Ich tradycja tworzy miejsce i klimat do zaprezentowania ofert turystycznych przygotowanych przez touroperatorów, biura turystyczne, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty oraz ośrodki uzdrowiskowe, sanatoria, obiekty SPA, porty i przystanie.

Podczas jubileuszowej XXV edycji Miejska Arena Kultury i Sportu we współpracy z redakcją National Geographic Polska zorganizowała w ramach Targów Festiwal Podróżników National Geographic. Z tego powodu Łódź odwiedzili: Aleksander Doba, Krzysztof Wielicki, Tomasz Michniewicz, Mateusz Waligóra, Michał Cessanis, Michał Woroch, Iwona El Tanbouli-Jabłońska i Maciej Jabłoński, Dominik Szczepański oraz Piotr Horzela.

/fot. Patrycja Cychner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *