DSC07653Przez trzy dni Łódź stanie się stolicą niezwykłości. 9 listopada rozpoczął się XXIV Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości. Hala Międzynarodowych Targów Łódzkich wypełniła się po brzegi wystawcami o rozmaitych profilach.

Znajdziemy tutaj wszystko. Od naturalnych miodów, poprzez kosmetyki aż do zabiegów, które są wykonywane na oczach publiczności. Jest też coś dla wielbicieli magii, horoskopów i wróżb, bowiem na Targach znajdziemy stanowiska jasnowidzów, wróżek i innych.

Zakres tegorocznego festiwalu jest ogromny. W zamyśle były to: diety, masaże, horoskopy, astrologia, aura, chiromancja, parapsychologia, aromaterapia, ziołolecznictwo, radiestezja, biżuteria, rękodzieło artystyczne, feng shui,  kosmetologia – stylizacja, medycyna niekonwencjonalna, medycyna naturalna, zdrowa żywność. Słowem każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Tegoroczna impreza, tak jak w latach ubiegłych, przyciągnęła wystawców z całego świata. Swój udział potwierdzili naturoterapeuci z całego kraju oraz z zagranicy. Na swoich stoiskach mieszkańcy krajów azjatyckich przekonują do akupunktury i irydologii. Stoiska pełne ziół i preparatów, które poprawiają wygląd skóry, przyspieszają gojenie ran czy nawet odmładzają zachęcają do zakupów.

joomplu:44986

Festiwal to jednak nie tylko stoiska. To także wykłady, spotkania, swoisty przekaz energetyczny. Przez trzy dni będzie można wysłuchać prelekcji na ciekawe tematy oraz spotkać niezwykłych ludzi. Ważne, ze wstęp na te wykłady jest bezpłatny dla zwiedzających.

Niewątpliwie jednym z ważnych wydarzeń tego przedsięwzięcia jest przyznanie najbardziej prestiżowej nagrody, mianowicie Złotego Promienia. W ten sposób wyróżnieni zostają wystawcy, którzy w szczególny sposób zaprezentowali się na targach. Nagrody będą wręczane w niedzielne popołudnie.

Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości można odwiedzać w nowej Hali MTŁ w sobotę w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-17.

Zobacz także:

Wróżby i niezwykłości na targach w Hali Expo (foto)

XX Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości (foto)

XIX Festiwal Zdrowia, Wróżb i Niezwykłości (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Miasto Robotów w Porcie Łódź (foto)
20mwb
Moto Weteran Bazar – wrzesień 2015 (foto)
boatshow_2017_20171118_1381214537
Boatshow 2017 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*