XVIII WOŚP w Manufakturze – informacje

serce_wospPodczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy najwięcej będzie się działo w Manufakturze. Warto zapoznać się z tym, co przygotowano dla łodzian przy ul. Drewnowskiej 58.

10 stycznia każdy będzie miał okazję dorzucić swoje dwa grosze i wziąć udział w stworzeniu złotego serduszka, które od 12 powstawać będzie na rynku. Serduszko ma szansę stać się największym, rekordowym złotym serduszkiem tegorocznej Wielkiej Orkiestry. Wystarczy, że uczestnicy imprezy nie zapomną przynieść i dorzucić do orkiestrowej konstrukcji swoje 2 grosze.

Jak co roku nie zabraknie muzyki, na scenie w Manufakturze wystąpią od 13 do 22 łódzkie zespoły między innymi: Blue Cafe, Normalsi, Sweet Rebel, KG Band, Obraski, Gore, czy Zakaz Wyprzedzania.  Ciekawą propozycję przygotował WOOK. Każdy kto wrzuci datek do puszki, będzie mógł zawiesić karteczkę z życzeniem na chińskim drzewie życzeń i zapewnić sobie pomyślność uderzeniem w chiński gong.

Lista Koncertów:

14.00 – Fajerwerk
14.30 – Navia
14.45 – Sweet Rebel
15.05 – Faber
15.25 – 2Loan
15.40 – PerGibas
16.00 – Overhood
16.20 – Karuzela
16.40 – Sound Q
17.00 – Vena Valley
17.20 – Gore
17.40 – Obraski
18.00 – H’ernst
18.20 – Prząsniczka – Chór Harmonia
18.30 – Coca Loca
19.00 – Zakaz Wyprzedzania
19.25 – Normalsi
19.50 – Blue Cafe
20.30 – Freeks
20.55 – Ful Steam

Najmłodsi uczestnicy, będą mogli bawić się w Zimowym  Wesołym Miasteczku, nauczyć się lepić pierogi w kształcie serduszek w Pierrogerii, czy wziąć udział w warsztatach plastycznych Stowarzyszenia Neo.  Muzeum Fabryki proponuje zwiedzanie Manufaktury z przewodnikiem i przejazdy zabytkowymi samochodami, a będą to VW tzw. „ogórki”.

W Akwarium odbędzie się pokaz karmienia ryb drapieżnych, z kolei Grakula proponuje specjalny Orkiestrowy Turniej dla wielbicieli kręgli.

Wewnątrz Manufaktury aktywnie będą działać łódzcy fryzjerzy, którzy w zamian za datek na rzecz Orkiestry zaproponują każdemu unikalną stylizację. W centralnym punkcie galerii handlowej powstanie Kraina Świętego Mikołaja z Kołacinka. W tym samym miejscu zaprezentują się  grupy „The Shadow Team”, Lilla Hause, Project salsa, Igo Dance Studio, a także  szkoła sztuk walki ”Warrior”.

O 20.00, jak co roku w całej Polsce nad Manufakturą rozbłyśnie światełko do nieba tym razem także za sprawą chińskich lampionów.

 

Zobacz także, co organizują inne sztaby podczas WOŚP

Jeden komentarz do “XVIII WOŚP w Manufakturze – informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *