XV Gala Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi (zakończony)

Tradycyjnie, jak co roku, zapraszamy na galę baletową organizowaną przez
Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi. Jest to  najważniejsze wydarzenie dla uczniów szkoły baletowej. XV Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi odbędzie się 3 marca 2020 roku o godzinie 18:00 w Teatrze Wielkim w Łodzi.

UWAGA! Konkurs. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Balet”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 1 marca o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od ewa1… darek…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi – Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Podczas gali zaprezentują się zarówno uczniowie  z najmłodszych klas edukacji wczesnoszkolnej, jak i starsze dzieci z  klas baletowych I-IX oraz tancerze baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.  Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia układów choreograficznych  wykonanych zarówno w technice tańca klasycznego, ale również  współczesnego, ludowego czy charakterystycznego.

Bilety na galę dostępne są od dnia 19 lutego w kasach Teatru Wielkiego w
Łodzi oraz na portalu www.bilety24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *