DSC06631Za nami XIII edycja najważniejszej wydarzenie targowe branży zoologicznej w Polsce – targów PET FAIR. Impreza odbywała się w dniach 10-12 maja w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Łodzi.

Na targach swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 firm z Polski i zagranicy. Pokazano pokarmy dla zwierząt, akcesoria do ich hodowli i pielęgnacji – miski, zabawki dla zwierząt, akwaria, rośliny akwariowe oraz akcesoria akwarystyczne – pompy, filtry, grzałki, terraria.

Pet fair to również Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (relacja tutaj). To również miejsce dla wielbicieli psów. Związek Kynologiczny Oddział w Łodzi przeprowadził pokazy wyszkolenia psa w zakresie posłuszeństwa i obrony, pokaz agility, ras psów oraz pokazy obrony.

joomplu:54561

Na miłośników gryzoni czekały wystawy rasowych świnek morskich, myszy oraz szczurów. Akwaryści i terraryści mogli obejrzeć wystawę akwariów dekoracyjnych, wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze akwarium, wysłuchać licznych wykładów na temat zakładania akwarium, obejrzeć wystawę gekonów oraz agam, a także zobaczyć przepiękne karpie koi – po raz pierwszy pokazywane w Polsce.

/fot. Bartłomiej Jedynak

Zobacz także:

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – maj 2013 (foto)

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – listopad 2012 (foto)

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – maj 2012 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2012 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2011 (foto)

Międzynarodowa wystawa psów rasowych – maj 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_6866
Interstone – październik 2017 (foto)
Fundacja Ulicy Piotrkowskiej rewitalizuje i integruje
targiludowe
Targi Sztuki Ludowej i Rękodzieła 2010 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*