XII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

DSC02046Bieżąca kolejka rozgrywek zarówno w Ekstraklasie kobiet jak i mężczyzn nie przyniosła żadnych większych zmian w tabeli. Swoje mecze wygrywali faworyci i nie odnotowaliśmy żadnej, choćby najmniejszej niespodzianki. Prawdziwe emocje będą dopiero w następnej kolejce, kiedy to w bezpośrednim meczu o awans do pierwszej czwórki zmierzą się drużyny ACERO Lamia ElmaRK i Fantom.

 
O wiele ciekawiej prezentowały się pojedynki w niższych ligach. Tam nie zabrakło sensacyjnych rozstrzygnięć. W I lidze mężczyzn zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Dalkia Łódź lidera Cyrańscy Team (3:2) i w dalszym ciągu ma realne szanse walczyć w tym sezonie o medale. W pozostałych spotkaniach również nie zabrakło emocji – dopiero piąte sety zadecydowały o zwycięstwie zespołów Filar Pajszczyk (3:2 z Venta PAO) oraz Iskry (3:2 z Bejłocz).

W II lidze mężczyzn drugą w sezonie porażkę odnotowała prowadząca w rozgrywkach od początku sezonu drużyna Piwożłopy. Sprawcą niespodzianki było AMC, które wygrało 3:1. Kluczowe znaczenie dla układu tabeli przed play-offami, będą jednak miały mecze następnej kolejki pomiędzy Easy a AMC oraz Energeo a Społeczną Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania.

W III lidze mężczyzn prawdziwą sensacją sprawił Dell, który odebrał punkt prowadzącej od początku rozgrywek drużynie Dirty Dozen (3:2 dla Dirty). Sporą niespodziankę sprawił zespół beniaminka rozgrywek, który pokonał aspirującą do medalu Delectę (3:1).

Ze względu na rozpoczynające się w następnym tygodniu ferie, kolejne mecze organizatorzy zaplanowali dopiero za miesiąc – 6 marca w godzinach 9-15 w Szkole Podstawowej nr 205 przy ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

 

Jeden komentarz do “XII kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

  • 8 lutego 2010 o 11:32
    Bezpośredni odnośnik

    chciałbym tylko napisać sprostowanie do tego „W III lidze mężczyzn prawdziwą sensacją sprawił Dell, który pokonał prowadzącą od początku rozgrywek drużynę Dirty Dozen (3:2).” Dell nie pokonał Dirty Dozen tylko zabrał drużynie 1 punkt 🙂 czyli to Dirty Dozen pokonało Dell’a 3:2 🙂 reszta się zgadza 🙂

    pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *