DSC_7835

Zapraszamy 29 stycznia do hali EXPO na XI Łódzkie Międzyplanetarne Targi Ślubne. Targi odbywają się w godzinach: 10-17, pokazy o godz. 12 i 15. Bilety dostępne w kasie przy wejściu, w cenie 20 zł/osoba. Dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny.

Stoiska ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Łódzkie Targi Ślubne odbywają się w Łodzi od 11 lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę Expo obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza – idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji w której mamy nadzieję że zostaniemy już na dłużej.

Tradycyjnie na narzeczonych będą czekały liczne atrakcje: pokazy mody ślubnej, konkursy, prezentacje zespołów oraz samochodów do ślubu i wiele. W czasie pokazów mody ślubnej zobaczycie najnowsze kreacje ślubne prezentowane przez finalistki Miss Polski.

W czasie bloku pokazowego planujemy również prezentacje muzyczne, konkursy z nagrodami i pokazy taneczne.

Na stoiskach swoją ofertę zaprezentują firmy następujących branż: moda ślubna, moda męska, dodatki ślubne, akcesoria ślubno-weselne, biżuteria, wypożyczalnie akcesoriów ślubno-weselnych, usługi fotografii studyjnej, plenerowej, oferty sal weselnych, hoteli, dystrybutorów alkoholi, agencji usług kompleksowych, firm cateringowych, pracowni florystycznych, dekoracji sal i kościołów, transportu ślubnego – limuzyn, starych samochodów, karety i innych pojazdów, zespołów muzycznych, prezenterów, wodzirejów, barmanów, firm fryzjerskich i kosmetycznych, zaproszeń, fontann czekoladowych, pokazów pirotechnicznych…i wiele innych.

/fot. Sebastian Szwajkowski

Zobacz także:

Pokaz sukni ślubnych w Hali Expo (foto)

IX Łódzkie Międzyplanetarne Targi Ślubne (foto)

Targi Ślubne Łódź 2013 (foto)

Targi Ślubne Łódź 2012 (foto)

7. Targi Ślubne Łódź 2011 (foto)

IV Łódzkie Targi Ślubne (foto)

Targi Ślubne Łódź 2010 (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
banerlodzulike
Seminarium Naukowe Studentów Architektury Łódź U Like
ferie2016
Ferie w Łodzi 2016 – informator
3sushi
Łódzki Dzień Sushi przy Piotrkowskiej 217

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*