XI kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

iii_noworoczny_turniej_siatkarzy_amatorw_20100110_1380462305W Ekstraklasie kobiet mecz na szczycie zmienił układ w tabeli. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Lider pokonał TKKF Dzikusy I (3:1) i objął prowadzenie w rozgrywkach. Bardzo zacięty mecz stoczyły również drużyny Jutrzenki Bychlew i TKKF Dzikusy II Łódź. Minimalnie lepsze okazały się łodzianki, które wygrały 3:2.

W Ekstraklasie mężczyzn nieustanna walka o wejście do pierwszej czwórki, gwarantującej walkę w play-off o mistrzostwo ligi. Podział punktów w meczu Superaty z Fantomem (3:2), przy porażce ACERO Lamii ElmaRK (1:3 z Lozametem) spowodował, że walka o premiowane miejsca rozegra się właśnie pomiędzy tymi trzema zespołami. Coraz lepiej prezentuje się Uniwersytet Medyczny, który pokonał  PGE ŁZE S.A (3:1), a w najbliższym czasie będzie reprezentował nasze miasto w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych.

W I lidze mężczyzn kolejne niespodzianki. Dalkia Łódź pokonała notującą wyraźny spadek formy drużynę Venta PAO (3:1) i w dalszym ciągu utrzymuje szansę awansu do pierwszej czwórki. Prowadząca w I lidze drużyna Cyrańscy Team doznała porażki z drugą w tabeli Iskrą (1:3). Utrzymała wprawdzie pozycję lidera, ale jedynie przewagą lepszego stosunku setów.

W II lidze mężczyzn na trzecie miejsce powrócił zespół SWSPiZ, który pokonał Brukland (3:1). Bez wątpienia było to jeden z najlepszych meczów rozegranych w tym sezonie w II lidze. Niespodziewane porażki odniosły Easy (2:3 z Volley Team) i AMC (2:3 z Energeo), a to oznacza, że oprócz zespołu Piwożłopy, szansę awansu do pierwszej czwórki zachowało jeszcze pięć drużyn.

W III lidze mężczyzn ogromną niespodziankę sprawił Dell, który pokonał doświadczoną, aspirującą do awansu Delectę (3:2). Nie sprawiły zawodu zespoły prowadzące w tabeli, które pewnie wygrały swoje mecze – Dirty Dozen (3:0 z LUKS Sokół Rzgów II) i Izba Celna (3:1 ze Smartszop Boyz).

Organizatorzy zapraszają na następną kolejkę rozgrywek, która odbędzie się 6 lutego w godzinach 9-15 w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *