X Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Lato lato zostań dłużej”

latozostanDo końca września wielbiciele fotografii mogą nadsyłać swoje prace na konkurs „Lato lato zostań dłużej”.

   
Konkurs ma charakter otwarty a zasady uczestnictwa określa regulamin zamieszczony na stronie www.bok.lodz.pl. Jego celem jest popularyzacja wśród uczestników działań w zakresie fotografii artystycznej, analogowej i cyfrowej, poszerzenie wiedzy o technikach fotograficznych oraz konfrontacja dokonań.

Temat konkursu daje szerokie możliwości indywidualnego spojrzenia na świat nie tylko w kategorii piękna ziemi łódzkiej ale także formy i przeżycia / nie przyjmowane są zdjęcia przetwarzane komputerowo /. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczestnicy zajęć w ośrodkach kultury ,członkowie stowarzyszeń twórczych w województwie łódzkim.

Organizowany jest w dwóch grupach wiekowych: 14 – 18 lat i powyżej 18 lat. Prace w formacie nie mniejszym niż 15/21 cm należy dostarczyć do 30 września 2010 r. do Bałuckiego Ośrodka Kultury „Na Żubardzkiej” ul. Żubardzka 3.

Podsumowanie konkursu i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 16 października 2010 roku o godz. 17.00 w Galerii „Ż” BOK „Na Żubardzkiej”. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak. 

{jumi [media/reklama.htm]}

Jeden komentarz do “X Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Lato lato zostań dłużej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *