latozostanDo końca września wielbiciele fotografii mogą nadsyłać swoje prace na konkurs „Lato lato zostań dłużej”.

   
Konkurs ma charakter otwarty a zasady uczestnictwa określa regulamin zamieszczony na stronie www.bok.lodz.pl. Jego celem jest popularyzacja wśród uczestników działań w zakresie fotografii artystycznej, analogowej i cyfrowej, poszerzenie wiedzy o technikach fotograficznych oraz konfrontacja dokonań.

Temat konkursu daje szerokie możliwości indywidualnego spojrzenia na świat nie tylko w kategorii piękna ziemi łódzkiej ale także formy i przeżycia / nie przyjmowane są zdjęcia przetwarzane komputerowo /. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych, uczestnicy zajęć w ośrodkach kultury ,członkowie stowarzyszeń twórczych w województwie łódzkim.

Organizowany jest w dwóch grupach wiekowych: 14 – 18 lat i powyżej 18 lat. Prace w formacie nie mniejszym niż 15/21 cm należy dostarczyć do 30 września 2010 r. do Bałuckiego Ośrodka Kultury „Na Żubardzkiej” ul. Żubardzka 3.

Podsumowanie konkursu i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 16 października 2010 roku o godz. 17.00 w Galerii „Ż” BOK „Na Żubardzkiej”. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak. 

{jumi [media/reklama.htm]}
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fotoff
Fotofestiwal 2011 – informacje, program
DSC_5095
9. FPFWP: Young Fashion Photographers Now! (foto)
28092012_009
Dariusz Gwidon Ludwisiak – 365 i więcej (foto)
1 Komentarz
  • wIKTOR POLAK
    19 września 2010 at 00:36

    dupa

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*