Zapraszamy w dniach 11-14 marca 2020 r. na X edycję Festiwalu Pro Bono. Jest to cykl warsztatów, szkoleń i sesji coachingowych dla wszystkich zainteresowanych rozwojem w kierunku komunikacji, motywacji czy efektywnych metod uczenia się.

W tym roku podjęliśmy współpracę z 17 trenerami – od wieloletnich praktyków z zakresu metod coachingowych, doradców, ekspertów wąskiej dziedziny (np. fotografia, dress code, marketing), po szkoleniowców wewnętrznych, na co dzień związanych z określoną firmą. Na wydarzeniu będzie okazja bliżej poznać m.in. Jolantę Pieniek, ekspertkę marketingową, która szerzej opowie o “Storytellingu – siły opowieści w budowaniu marki”. Kolejny raz zagości także Robert Szymczak, trener fotogeniczności, który pokaże uczestnikom jak dobrze wychodzić na zdjęciach, zarówno selfie, jak i tych profesjonalnych. Z kolei ze stylizacji w świecie biznesu i umiejętności odnalezienia się w zawiłych zasadach dress code opowie Mariusz Briański, topowy stylista i doradca wizerunkowy.

Tematyka warsztatów oscyluje wokół:
pewności siebie, motywacji, jakości życia
organizacji pracy przy użyciu checklisty
doradztwa zawodowego i pomocy w zmianie pracy
grywalizacji w kontekście zdrowia i w kontekście szkoleń
storytellingu w budowaniu marki
dress code’u i stylizacji biznesowej
tworzenia materiałów graficznych za pomocą smartphone’a
fotogeniczności i umiejętności wykonania dobrego zdjęcia
budowania marki osobistej
komunikacji i ról społecznych

Szkolenia grupowe trwają od 2 do 5 godzin, konsultacje i sesje indywidualne 1-1,5h. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja ITFF, a darowizna na cele statutowe w wysokości 111 zł uprawnia do wejścia na dowolną ilość warsztatów, konsultacji, sesji coachingowych. Obejmuje również wszystkie dni trwania Festiwalu.

Szczegóły oraz agenda dostępne są na stronie fundacji: www.itff.eu/festiwal-warsztatow-probono”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej
18102012_026
Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła Light Move Festival 2012
Nowe żywiołowe zajęcia, warsztaty pobudzające wyobraźnię i HAPPY HOURS za 1 zł w EC-1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*