Wytwórnia Piosenek w Powszechnym (zakończony)

wytwrnia_piosenek_20150410_1431269716

11 grudnia o godz. 19 w Teatrze Powszechnym w Łodzi rozpocznie się pokaz sztuki Wytwórnia Piosenek. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Powszechny”, w komentarzu maila dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (9 grudnia), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała soba, której mail rozpoczyna się od paulina.g….

W trakcie II wojny światowej Łódź nie uległa zniszczeniu. Była położona blisko Warszawy i stała się tymczasową stolicą kraju. Stała się również stolicą polskiej kinematografii. Wyprodukowano tu kilkaset filmów i tysiące odcinków seriali. To właśnie w powojennej Łodzi rozgrywa się akcja Wytwórni…. Leonard Buczkowski i Ludwik Starski – bohaterowie sztuki – poszukują nut i tekstów z okresu okupacji. Kręcą właśnie Zakazane piosenki. Na scenie Powszechnego zobaczymy komedię o miłości i historii rozgrywającą na tle filmowej Łodzi i wspomnień z okupowanej Warszawy.

Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Adam Wojtyszko
Scenografia: Allan Starski
Kostiumy: Wiesława Starska
Muzyka: Jerzy Satanowski
Ruch sceniczny: Jarosław Staniek
Przygotowanie muzyczne: Paweł Jabłoński
Kierownik zespołu wokalnego: Marzena Lauks
 
Występują: Marta Jarczewska, Aleksandra Listwan, Ewa Sonnenburg, Beata Ziejka, Mirosław Henke, Piotr Łukaszczyk, Artur Majewski, Maciej Makowski, Aleksander Trąbczyński, Arkadiusz Wójcik, Artur Zawadzki
ze specjalnym udziałem Barbary Połomskiej i Michała Szewczyka


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *